لوگو وامینو
وام با سند خودرو

وام با سند خودرو، راهکاری نوین جهت تامین نقدینگی!

ایا با سند خودرو میشود وام گرفت؟ این سوال بسیاری از افرادی است که نقدینگی کافی جهت رفع مشکل خود را ندارند. دریافت وام با سند خودرو یکی از بهترین روش‌ها برای تامین میزان بودجه مورد نیاز و پرداخت قرض‌های مربوطه است. سریع‌ترین و بهترین وامی که می‌توان دریافت کرد، وام با سند خودرو است که در ادامه بیشتر با شرایط آن آشنا خواهید شد.

وام با سند خودرو

وام با سند خودرو چیست؟

یکی از انواع وام‌های آزاد و غیر بانکی که می‌توانید آن را از طریق وامینو دریافت کنید، وام با سند خودرو است. این نوع وام مخصوص افرادی است که نیاز فوری به سرمایه و نقدینگی دارند و به جای فروش خودرو این نوع تسهیلات را دریافت میکنند. در چنین شرایطی این افراد می‌توانند برای تامین نقدینگی مورد نیاز خودشان اقدام به دریافت وام روی سند خودرو کنند.
وام‌های بانکی سرعت پرداخت پایینی دارند و معمولا سقف پرداخت آن‌ها بسیار کم است؛ اما وام آزاد روی سند ماشین بدون محدودیت به متقاضیان عرضه می‌شود. در این نوع وام، ضامن اصلی شما سند ماشین است. از این رو می‌توانید بدون نیاز به ضامن و شرایط پیچیده‌ای وام را دریافت نمایید.

مبلغ وام با سند ماشین چقدر است؟

مبلغ وام با سند ماشین دارای یک سقف مشخص است که این سقف بر اساس ارزش خودرو تعیین می‌شود. به طور کلی، ۷۰ درصد از مبلغ کل خودرو به شما وام تعلق خواهد گرفت. بدیهی است که هر چقدر مبلغ روز خودروی شما بیشتر باشد، مبلغ وام پرداخت شده نیز بیشتر خواهد بود. از این رو سقف تعیین شده فقط مربوط به درصد مبلغ وام با سند خودرو است و می‌توانید بدون محدودیت برای ماشین‌های بالای ۴۰۰ میلیون تومان تا ۷۰ درصد وام دریافت کنید. به طور مثال اگر ماشین مد نظر شما ۵۰۰ میلیون تومان ارزش دارد، می‌توانید به اندازه ۳۵۰ میلیون تومان وام از طریق سند آن دریافت کنید.

وام های دیگر: وام با سند ملکی

مزایای دریافت وام روی سند خودرو

دریافت وام روی سند خودرو نسبت به سایر روش‌های دریافت وام به ویژه وام‌های بانکی مزایای زیادی را به همراه دارد. وام‌های بانکی معمولا نیاز به سپرده گذاری دارند و حداقل ۲ ضامن برای آن‌ها در نظر گرفته خواهد شد؛ اما وام روی سند ماشین بدون نیاز به سپرده گذاری انجام می‌شود و می‌توانید به صورت فوری وام را دریافت نمایید. علاوه بر این موضوع، دریافت وام با سند خودرو مزایای زیادی را به همراه دارد که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم.

دریافت وام با سند ماشین بدون ضامن با سرعت بالایی قابل انجام است. برخلاف بانک‌ها که پروسه پرداخت وام بسیار طولانی دارند، وام روی سند خودرو به صورت آزاد ارائه می‌شود و در کوتاه‌ترین زمان ممکن قابل پرداخت است. از این رو می‌توانید برای دریافت سریع وام با سند خودرو در کمتر از ۲۴ ساعت از طریق وامینو اقدام کنید.

با دریافت وام با سند خودرو نیازی به هیچ ضامنی نخواهید داشت. در واقع سند خودروی شما، ضامن اصلی شما است. فقط کافیست که با دسته چک خودتان به شرکت مراجعه کنید و مطابق با مبلغ اقساط و بازپرداخت، چک و سند را به عنوان ضامن ارائه کنید.

یکی از مهم‌ترین مزیت‌های اخذ وام با سند خودرو، انعطاف پذیری بالای وام برای انتخاب مبلغ است. می‌توانید بسته به مبلغ کل خودروی خودتان این وام را تا ۷۰ درصد از کل مبلغ ماشین دریافت نمایید. همچنین شرایط بازپرداخت و مدت زمان دوره پرداخت این وام نیز بسته به نظر شما قابل تغییر است.

وام های دیگر: وام با طلا

وام روی سند خودرو

مدارک لازم جهت دریافت وام با سند خودرو از وامینو!

تصویر مدارک
مدارک شناسایی
کارت ملی هوشمند و شناسنامه
تصویر آدرس
ساکن تهران

وام گیرنده باید ساکن تهران باشد

تصویر دسته چک
دسته چک
به نام خود شخص و یا بستگان درجه یک

در چه مراحلی می‌توان وام سیمکارت را گرفت؟

گرفتن وام با سند سیم کارت بسیار آسان و از زمان تایید مدارک تا اعطای وام، تنها حدود یک ساعت زمان نیاز است. برای اینکه بتوانید از وام بدون ضامن سیم کارت استفاده کنید، لازم است مراحل زیر را طی نمایید:
1. با کارشناسان وامینو تماس بگیرید و شماره سیم‌کارت و شرایط خود را اعلام کنید.
2. در مرحله بعد کارشناسان، ارزش سیم‌کارت را تخمین می‌زنند و درصورتیکه بیش از 150 میلیون تومان ارزش داشته باشد، از شما درخواست می‌کنند که سایر مدارک هویتی خود را ارائه دهید.
3. پس از ارائه مدارک، نوبت شما براساس زمان‌بندی موسسه برای دریافت وام سیمکارت مشخص می‌شود.
4. در روز مشخصشده، با ارائه مدارک، همه اقدامات انجام شده و وام در همان روز به حساب شما ریخته می‌شود.

  • حداقل مبلغ خودرو باید ۴۰۰ میلیون تومان باشد.
  • خودرو باید دارای پلاک تهران باشد.
  • مدل خودروی خارجی یا ایرانی انتخاب شده باید مربوط به سال ۱۳۹۰ به بعد باشد.

نحوه بازپرداخت وام با سند ماشین بدون ضامن

وام با سند ماشین بدون ضامن یکی از بهترین روش‌های دریافت وام است که در آن افراد می‌توانند با حداقل هزینه بهترین نوع وام را دریافت نمایند. این نوع وام در زمان کوتاهی و بدون ضامن به مشتریان عرضه می‌گردد. فقط کافیست که با نحوه بازپرداخت وام با سند ماشین آشنایی داشته باشید و مطابق با آن برای بازپرداخت وام خود برنامه ریزی کنید. بسته به مبلغ و شرایط فرد مورد نظر برای دریافت وام، بازپرداخت می‌تواند از ۱ ماه تا ۱۲ ماه در مجموعه وامینو متفاوت باشد.
اگر شرایط پرداخت کل مبلغ وام در ۶ ماه را ندارید، می‌توانید از طریق مجموعه وامینو اقدام به دریافت وام با بازپرداخت ۱۲ ماهه کنید. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در این مورد و سود وام‌ها، می‌توانید با کارشناسان وامینو در ارتباط باشید.

وام های دیگر: وام با سیم کارت

مراحل دریافت وام آزاد روی سند خودرو

برای دریافت وام آزاد روی سند خودرو لازم است که حتما سند خودروی خودتان را به صورت ۶ دانگ به نام خودتان زده باشید. سپس با در دست داشتن مدارک هویتی مانند کارت ملی و شناسنامه و دسته چک به نام خودتان به شرکت وامینو مراجعه کنید. پس از اینکه کارشناسان ارزش گذاری خودرو را با قیمت روز انجام دادند، مبلغ وام به اندازه حداکثر ۷۰ درصد از کل ارزش ماشین به شما ارائه می‌گردد.
برای تنظیم قرارداد دریافت وام روی خودرو، حتما باید سند خودروی خودتان را در رهن قرار دهید. برای رهن سند خودرو، یک وکیل پایه یک دادگستری در دفترخانه‌های رسمی اقدام خواهد کرد و بدون اینکه نیازی به تغییر نام سند باشد، سند خودرو و پلاک خودرو به نام شما خواهد ماند، ولی فقط سند در رهن قرار می‌گیرد. پس از اینکه سند در رهن قرار گرفت، می‌توانید قرارداد مربوط به دریافت وام را با توجه به شرایط خودتان تنظیم کنید و چک‌های مورد نیاز را ارائه نمایید.

دریافت وام خودرو بدون نیاز به فروش ماشین

بسیاری از افراد تصور می‌کنند که وام با سند خودرو صرفا به افرادی ارائه می‌شود که نیاز به خرید ماشین دارند. اما واقعیت این است که هیچ لزومی وجود ندارد که شما قصد خرید ماشین جدید داشته باشید تا وام خودرو را دریافت نمایید. بلکه می‌توانید در شرایطی که نیاز به مبلغ خاصی وام دارید، ولی نمی‌توانید سپرده بانکی ایجاد کنید؛ اقدام به دریافت وام از طریق سند خودرو کنید. اگر نیاز به پرداخت مبلغ زیادی دارید که بدون فروش ماشین برای شما پرداخت آن امکان‌پذیر نیست، می‌توانید بدون نیاز به فروش ماشین وام خودرو را دریافت نمایید.
وام خودرو یک نوع وام آزاد است که بدون سپرده گذاری ارائه می‌شود. فقط باید سند 6 دانگ به نام شخص خودتان را برای دریافت وام روی سند ماشین دریافت کنید و با ارائه مدارک هویتی و چک وام خودتان را در کمتر از ۲۴ ساعت دریافت نمایید.

وامینو؛ بهترین مرکز برای دریافت وام روی سند خودرو بدون ضامن

اگرچه مجموعه‌های مختلفی در ایران اقدام به ارائه وام با سند خودرو می‌کنند؛ اما همه این مجموعه‌ها خدمات مناسبی را ارائه نمی‌کنند و ممکن است نتوانید در زمان کوتاهی وام مورد نظر خودتان را دریافت کنید. وامینو یکی از بهترین مجموعه‌هایی است که امکان دریافت وام با سند خودرو را فراهم کرده است. این مجموعه با تخصص ۱۷ ساله خود در حوزه ارائه وام‌های آزاد و انجام تمامی پروسه به صورت قانونی و زیر نظر موسسه حقوقی، توانسته در میان مردم محبوبیت بسیار زیادی پیدا کند. به طوری که بسیاری از افرادی که نیاز به دریافت وام از روی سند خودرو را دارند، با کمک این مجموعه وام مد نظر خود را دریافت کرده‌اند. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان برای دریافت وام می‌توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

برخی از پاسخ های شما درباره خدمات وام با سند خودرو وامینو

بله. هیچ محدودیتی برای دریافت وام با سند ماشین ایرانی وجود ندارد. فقط باید دقت کنید که قیمت خودروهای ایرانی باید حداقل ۴۰۰ میلیون تومان باشد تا به اندازه ۷۰ درصد آن را وام دریافت کنید.

در صورت نیاز به فروش ماشین در حین بازپرداخت وام باید دقت کنید که سند ماشین شما در رهن شرکت است. از این رو فقط در صورتی که کل مبلغ وام را بازپرداخت نمایید، می‌توانید سند را دریافت کرده و خودرو را به فروش برسانید.

در صورتی که مدل خودرو بالای سال ۱۳۹۰ باشد، دریافت وام با سند ماشین‌های خارجی امکان پذیر است. اما اگر مدل خودرو پایین‌تر است، خیر امکان دریافت وام وجود ندارد.

سوالات متداول وام با سند خودرو