لوگو وامینو
وام با سند ملکی

دریافت وام با سند ملکی از وامینو

وام و ضامن در سیستم بانکی ایران، هیچ‌گاه از هم جدا نمی‌شوند. گرفتن وام با سند ملکی، آن هم بدون ضامن، یکی از آرزوها و در عین حال نیازهای اصلی بسیاری از افراد است. شاید فکر کنید گرفتن وام میلیاردی با سند ملکی، آن هم بدون ضامن تنها یک رویا است؛ اما در وامینو، شما می‌توانید این رویا را به حقیقت تبدیل کرده و به‌شکل قانونی و شرعی وام فوری با سند ملکی را دریافت کنید.
مزایای دریافت این وام، تنها در نداشتن نیاز به ضامن خلاصه نمی‌شود، شما می‌توانید دريافت وام با سند ملكي را در شرایط بهینه و در حداقل زمان انجام دهید.

اگر نیاز به وام فوری دارید، این مقاله را از دست ندهید. ما در اینجا همه اطلاعاتی را که در اخذ وام میلیاردی با سند ملکی نیاز دارید، در اختیار شما قرار می‌دهیم.

وام با سند ملکی

وام با سند ملکی چیست؟

تسهیلات با سند ملکی در حقیقت نوعی وام غیر بانکی و فوری است که می‌تواند برای افرادی که نیاز سریعی به وام قانونی دارند، مفید باشد. در این روش می‌توانید با استفاده از سند ملکی و دسته‌چک و بدون ضامن، روی سند ملکی اداری و مسکونی وام گرفت. فرآیند دریافت وام تنها یک تا دو روز طول خواهد کشید و پس از آن، مبلغ وام را در حساب خود تحویل خواهید گرفت.

شرایط دریافت وام با سند ملکی از وامینو!

شرایط دریافت وام با سند ملکی نسبت به شرایط دریافت وام از بانک بسیار ساده‌تر است. بیایید این شرایط را با هم بررسی کنیم.

برای دریافت وام با سند ملکی، لازم است ملکی که روی آن وام می‌گیرید به نام خود شما باشد. درصورتیکه ملک مشاعی است و به چند نفر تعلق دارد، حضور همه مالکین برای امضای اسناد و دریافت وام ضروری است.

وام با سند ملکی تنها به ساختمان‌هایی تعلق می‌گیرد که در منطقه تهران، کرج و حومه آن قرار دارند. به.عبارت دیگر، اگر ملک شما در خارج از این منطقه است، نمی‌توانید از وام با سند ملکی استفاده کنید.

یکی از شرایط مهم برای گرفتن وام با سند ملکی، داشتن دسته چک است. دسته چک و سند ملک مسکونی یا اداری، به عنوان ضامن عمل کرده و امکان دریافت وام را فراهم می‌سازند. برای دریافت وام با سند ملکی از وامینو، دسته چک به نام شخص یا بستگان درجه ۱ الزامیست!

ملکی که قصد دارید روی آن وام بگیرید باید دارای پایان‌کار، سند تک برگی و بنچاق باشد؛ همچنین لازم است سند آن در رهن بانک، موسسه یا فرد دیگری قرار نداشته باشد. اگر ملک مورد نظر، دارای این شرایط نباشد، امکان گرفتن وام فوری روی آن وجود ندارد.

همچنین اگه که سند خودرو پلاک تهران دارید میتوانید از وام با سند خودرو وامینو هم استفاده کنید.

شرایط دریافت وام با سند ملکی

مدارک لازم جهت دریافت وام با سند ملکی از وامینو!

تصویر مدارک
مدارک شناسایی
کارت ملی هوشمند و شناسنامه
تصویر آدرس
ساکن تهران

وام گیرنده باید ساکن تهران باشد

تصویر دسته چک
دسته چک
به نام خود شخص و یا بستگان درجه یک

مزایای دریافت وام با سند ملکی

احتمالا با خواندن مطالب این مقاله تا به اینجا متوجه بخشی از مزایای اخذ وام با سند ملکی شده‌اید. با این حال در این قسمت از مقاله، به‌شکل مشروح مزایای این نوع وام را برمی‌شماریم.

  • نیاز نداشتن به ضامن: عدم نیاز به ضامن، یکی از مهم‌ترین مزایای وام با سند ملکی است. احتمالا نمی‌توانید وام بانکی را پیدا کنید که بدون ضامن (آن هم بیش از یک ضامن) به شما وام اعطا کند. اما با وام با سند ملکی، می‌توانید بدون هیچ ضامنی، وام میلیاردی دریافت کنید.
  • سرعت دریافت وام: وام با سند ملکی نوعی وام فوری است. به عبارت دیگر، وام پس از ارائه مدارک مورد نظر، در مدت زمان بسیار کوتاهی (یک تا دو روز) واریز می‌گردد. لازم به ذکر است که وام فوری انواع مختلفی دارد؛ اما در وام فوری با سند ملکی، بیشترین مبلغ وام ارائه می‌شود.
  • امکان استفاده از ملک: با دریافت وام با سند ملکی، لازم نیست ملک خود را تخلیه کنید. شما می‌توانید استفاده از ملک را مانند قبل ادامه دهید و در آن ساکن شوید. این‌ها مزایای بزرگی است که به شما امکان انتفاع از ملک را می‌دهد.
  • سود، هم‌زمان با افزایش ملک: اگر در مدت بازپس‌دادن وام، قیمت خرید یا اجاره ملک افزایش یابد، ملک شما نیز افزایش قیمت خواهد یافت و مبلغ بازپرداخت با توجه به افزایش ارزش ملک تغییر نمیکند. به‌عبارت دیگر، با استفاده از وام با سند ملکی، می‌توانید از مزایای افزایش قیمت ملک در بازار بهره ببرید.
  • حفظ اصل سرمایه: در صورتی‌که به‌جای گرفتن وام روی سند ملک، ملک خود را بفروشید و از قیمت آن برای حل مشکل خود استفاده کنید، سرمایه خود را از دست خواهید داد. اما با دریافت وام با سند ملکی، اصل سرمایه شما حفظ شده و پس از مدتی به شما بازخواهد گشت.
  • قانونی بودن: وام با سند ملکی کاملا قانونی است و مراحل آن در دفترخانه رسمی انجام می‌شود. به‌همین دلیل نیز با گرفتن وام با سند ملکی، می‌توانید از یک وام قانونی بهره ببرید و از کلاهبرداران در حوزه وام دوری کنید.

فرق وام فوری با سند ملکی با وام بانکی

ممکن است با خود فکر کنید چرا لازم است به‌جای دریافت وام از بانک، به سراغ وام فوری با سند ملکی از موسسات مالی و اعتباری بروید. تفاوت‌هایی که بین وام فوری با سند ملکی و وام بانکی وجود دارد، سبب می‌شود که افراد مختلف برای گرفتن این وام مشتاق باشند. بیایید فرق وام با سند ملکی با وام بانکی را بررسی کنیم.

وام های دیگر: وام سیم کارت

فرق در مدارک مورد نیاز

در وام بانکی نیاز مبرم به ضامن وجود دارد. در بسیاری از اوقات، به بیش از یک ضامن نیاز است. نیاز به ضامن، گرفتن وام بانکی را مشکل می‌کند. بسیاری از افراد، دارای ضامن معتبری که ضمانت آن‌ها را بر عهده گیرد، نیستند. اما در وام با سند ملکی، وام‌گیرنده نیاز به هیچ‌گونه ضامنی ندارد. در این شرایط، دسته چک و سند ملکی، ضامن وام‌گیرنده محسوب خواهند شد و کاملا کافی هستند. با این حال ارائه مدارکی مانند سند ملک و دسته چک، در هر دو نوع وام، مشابه هم است.

تفاوت در بروکراسی

بروکراسی در وام بانکی بیشتر است. در این نوع وام، لازم است وام‌گیرنده وارد یک فرایند بروکراسی طولانی گردد که زمان زیادی را هدر خواهد داد. اما در وام فوری با سند ملکی، کاغذبازی زیادی وجود ندارد. بروکراسی وام با سند ملکی آن‌قدر کم است که وام در زمان کوتاهی ارائه می‌گردد.

تفاوت سرعت اعطای وام در دو روش

گرفتن وام بانکی در بهترین شرایط بین چهار تا شش ماه زمان لازم است. در این زمان، گیرنده وام لازم است صبر کند تا با وام او موافقت شود. در برخی از موارد نیز ممکن است به دلایلی وام به فرد مورد نظر تعلق نگیرد. اما در وام فوری با سند ملکی، مبلغ وام در مدت یک تا دو روز پس از ارائه مدارک و موافقت، به حساب وام‌گیرنده واریز خواهد شد. این سرعت بالای دریافت وام، این گزینه را به یک انتخاب مناسب برای افرادی تبدیل می‌کند که نیاز فوری به وام دارند و نمی‌توانند منتظر بانک شوند.

فرق میزان بهره وام

به‌طور کلی می‌توان گفت که میزان بهره وام بانکی از سودی که به وام فوری روی سند ملک تعلق می‌گیرد کم‌تر است. ارائه فوری وام و دریافت مدارک کم‌تر، اعطای این نوع وام را با ریسک بیشتری برای وام‌دهنده همراه می‌سازد. به‌همین دلیل برای جبران این ریسک بالا، سود بیشتری دریافت می‌گردد.

تفاوت در قانونی‌بودن

هر دو نوع وام بانکی و وام فوری با سند ملکی، قانونی هستند. آن‌ها براساس قوانین جمهوری اسلامی ارائه شده و توسط وکلای مجرب پشتیبانی می‌شوند. به‌همین دلیل نیز هنگام گرفتن وام از موسسات مالی و اعتباری مانند وامینو، می‌توانید با خیال راحت وام بگیرید.

وام های دیگر: وام با طلا

سوالات و جواب‌های رایج درباره وام با سند ملکی وامینو

بهره به‌میزان وام دریافتی وابسته است. به‌همین دلیل لازم است برای کسب اطلاعات در باره درصد وام، با کارشناسان وام سند ملکی به‌شکل تلفنی صحبت کنید.

برای املاکی که در حومه کرج قرار دارند، ۵۰ تا ۶۰ درصد مبلغ ملک، وام داده می‌شود. برای مثال اگر ملکی دارید که ارزش آن ۲ میلیارد است میتوانید تا ۱ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان وام دریافت کنید. برای اطلاع از وام ارائه شده روی املاکی که در داخل تهران قرار دارند، لازم است با کارشناسان وام ما تماس بگیرید.

خیر؛ وام با سند ملکی تنها برای ساختمان‌های اداری و مسکونی در تهران، کرج و حومه امکان‌پذیر است و به‌هیچ وجه به ساختما‌ن‌های تجاری و زمین تعلق نمی‌گیرد. همچنین امکان دریافت وام به‌شکل وکالتی وجود ندارد.

سوال و جواب در رابطه