لوگو وامینو
وام سیمکارت

وام روی سیمکارت؛ کلیدی برای حل مشکلات شما!

اگر نیاز مبرم به پول نقد دارید، اما نمی‌توانید از کسی قرض گرفته و یا وقت کافی و ضامن برای گرفتن وام از بانک ندارید، می‌توانید با سیم کارت خود (تنها سیم کارت همراه اول با پیش شما ۹۱۲ و کد ۱ و ۲) وام قابل توجهی دریافت کنید. چیزی که در وام سیمکارت (وام روی سیم کارت) اهمیت دارد، این است که این نوع وام فوری است و امکان استفاده از سیم کارت را نیز از شما سلب نمی‌کند.
ما در این مقاله درباره مفهوم، ویژگی‌ها و مزایای وام فوری روی سیم کارت صحبت کرده و به شما کمک می‌کنیم تا بتوانید در عرض یک ساعت، چندین میلیون تومان پول در حساب خود داشته باشید.

وام روی سیمکارت

وام سیمکارت چیست؟

دریافت وام با سیم کارت در حقیقت نوعی وام فوری است که به افراد کمک می‌کند در حداقل زمان، بدون فروش سرمایه، بهحداکثر پول نقد دسترسی پیدا کنند. این وام روی سیم کارت همراه اول داده می‌شود و تنها به پیش شماره ۹۱۲ و کدهای ۱ و ۲ تعلق می‌گیرد. از آنجا که این پیش شماره و کد‌ها قیمت بسیار زیادی دارند، می‌توانند یک ودیعه خوب برای گرفتن وام محسوب شوند.
شما می‌توانید با در اختیار قراردادن سند سیم‌کارت (نه خود آن) و مدارک دیگری که در بخش‌های دیگر مقاله درباره آن صحبت می‌کنیم، به سرعت ۹۰ درصد از ارزش سیم کارت خود را وام بگیرید.
وام‌های بانکی سرعت پرداخت پایینی دارند و معمولا سقف پرداخت آن‌ها بسیار کم است؛ اما وام آزاد روی سند ماشین بدون محدودیت به متقاضیان عرضه می‌شود. در این نوع وام، ضامن اصلی شما سند ماشین است. از این رو می‌توانید بدون نیاز به ضامن و شرایط پیچیده‌ای وام را دریافت نمایید.

وام با سیمکارت به چه مدارکی نیاز دارد؟

برای دریافت وام با سیم کارت دائمی به مدارک زیر نیاز دارد:

 • سیم کارت همراه اول با پیش شماره ۹۱۲ و کدهای ۱ و ۲
 • ارائه سند سیم کارت به نام وام گیرنده
 • داشتن دسته‌چک
 • ارائه مدارک هویتی وام گیرنده
 • همراه داشتن سیم کارت هنگام ثبت وام

لازم‌به‌ذکر است که اگر دارای سیم‌های ایرانسل، رایتل و هر سیم کارت دیگری هستید، نمی‌توانید از آن‌ها برای گرفتن وام سیمکارت استفاده کنید.

همچنین شما میتوانید از وام های دیگر مجموعه ما مانند وام با سند ملکی استفاده کنید.

وام با سیمکارت

مدارک لازم جهت دریافت وام روی سیمکارت از وامینو!

تصویر مدارک
مدارک شناسایی
کارت ملی هوشمند و شناسنامه
تصویر آدرس
ساکن تهران

وام گیرنده باید ساکن تهران باشد

تصویر دسته چک
دسته چک
به نام خود شخص و یا بستگان درجه یک

در چه مراحلی می‌توان وام سیمکارت را گرفت؟

گرفتن وام با سند سیم کارت بسیار آسان و از زمان تایید مدارک تا اعطای وام، تنها حدود یک ساعت زمان نیاز است. برای اینکه بتوانید از وام بدون ضامن سیم کارت استفاده کنید، لازم است مراحل زیر را طی نمایید:

 1. با کارشناسان وامینو تماس بگیرید و شماره سیم‌کارت و شرایط خود را اعلام کنید.
 2. در مرحله بعد کارشناسان، ارزش سیم‌کارت را تخمین می‌زنند و درصورتی که بیش از ۱۵۰ میلیون تومان ارزش داشته باشد، از شما درخواست می‌کنند که سایر مدارک هویتی خود را ارائه دهید.
 3. پس از ارائه مدارک، نوبت شما براساس زمان‌بندی موسسه برای دریافت وام سیمکارت مشخص می‌شود.
 4. در روز مشخص شده، با ارائه مدارک، همه اقدامات انجام شده و وام در همان روز به حساب شما ریخته می‌شود.

وام های دیگر: وام با سند خودرو

مزایای استفاده از وام سیمکارت

گرفتن وام روی سیمکارت با مزایای زیر همراه است:

این وام، نوعی وام فوری محسوب شده و می‌تواند در مدت کوتاهی ( در کمتر از ۱ ساعت ) گره از کار شما بگشاید.

با در رهن قراردادن سیمکارت، امکان بهره‌برداری شما از آن سلب نمی‌شود. شما می‌توانید سیمکارت را در گوشی خود نگه داشته و از آن مثل قبل استفاده کنید.

یکی از مزایای وام روی سیمکارت این است که هیچکسی از آن مطلع نمی‌شود. از آنجا که شما نیازی به ضامن نداشته و می‌توانید مانند قبل از سیمکارت خود استفاده کنید، حتی نزدیک‌ترین افراد به شما هم از در رهن قرارگرفتن سیمکارت مطلع نمی‌شوند.

همان‌طور که گفتیم، دریافت وام روی سیمکارت، نیازی به ضامن ندارد. در این نوع وام فوری، سیم کارت شما و چکی که ارائه می‌دهید، در حقیقت ضامن شما محسوب شده و برای گرفتن وام، کافی هستند.

با گرفتن وام روی سیمکارت، دیگر نیازی نیست برای دسترسی به پول نقد مورد نظر، سیم‌کارت، اتومبیل و یا سایر دارایی های خود را بفروشید. شما می‌توانید آن‌ها را نگهداری کرده و با استفاده از اعتبار سیمکارت خود وام بگیرید.

وامینو، ۸۰ تا ۹۰ درصد ارزش سیمکارت را به شکل وام اعطا می‌کند، بنابراین می‌توانید تقریبا به اندازه ارزش سیمکارت خود وام بگیرید.

مقایسه وام سیمکارت وامینو با وام سیمکارت بانکی

اگر می‌خواهید روی سیمکارت خود وام بگیرید، خوب است بدانید که هیچ بانکی روی سیمکارت شما وام نمی‌دهد، آن هم وام فوری! تنها موسسات مالی و اعتباری مانند وامینو، می‌توانند با در رهن قرار گرفتن سیمکارت شما، وام مورد نظر شما را در زمان کوتاهی ارائه کنند. پس به دنبال وام بانکی روی سیمکارت نباشید و از کارشناسان وامینو کمک بگیرید.

وام های دیگر: وام طلا

مقایسه وام سیمکارت با وام بانکی

ممکن است با خود فکر کنید که می‌توانید به جای دریافت وام سیمکارت، از بانک وام دریافت کنید. اگر در چنین فکری هستید، ما در یک مقایسه کامل، وام فوری با سیمکارت را با وام بانکی مقایسه کرده‌ایم.

 • ماهیت وام‌ها: به طور کلی، ماهیت این دو نوع وام کاملا متفاوت است. وام‌های بانکی پس از قراردادن ودیعه در مدت زمان طولانی و یا سند خانه و اتومبیل اعطا می‌شوند؛ اما وام روی سیمکارت، تنها نیاز به سیم کارت و یک دسته چک دارد و لازم نیست برای آن ودیعه گذاری کنید.
 • فوری بودن: یک فرق عمده بین وام‌های بانکی و وام روی سیمکارت، سرعت پرداخت آن است. وام‌های بانکی معمولا به چند ماه زمان نیاز دارند و فوری محسوب نمی‌شوند. اما وام‌ فوری با سیمکارت، پس از ارائه مدارک و تایید آن‌ها تنها یک ساعت طول می‌کشد. اگر نیاز فوری به پول دارید، این روش عالی است.
 • عدم نیاز به ضامن: تقریبا هیچ وام بانکی را پیدا نمی‌کنید که بدون ضامن (آن هم چند ضامن) اعطا شود. این در حالی است که وام سیکارت وامینو نیازی به ضمانت افراد دیگر نداشته و تنها با سیم کارت و دسته چک اعطا می‌شود.
 • حفظ حریم خصوصی: عدم نیاز به ضامن انسانی در وام سیمکارت، به معنای امکان حفظ حریم خصوصی شما است. با این روش می‌توانید بدون اطلاع حتی یک نفر از اقوام و آشنایان خود وام بگیرید. اما در وام بانکی، حداقل ضامن‌های شما از شرایط وام و بازپرداخت اطلاع دارند.
 • بازپرداخت: بازپرداخت‌های وام بانکی معمولا ثابت هستند، اما در مورد وام فوری روی سیمکارت، امکان بازپرداخت انعطاف‌پذیر با توجه به شرایط وامگیرنده وجود دارد.
 • سود وام: در مقابل مزایایی که ذکر کردیم، لازم است بگوییم که سود وام سیمکارت، ممکن است بیشتر از برخی از وام‌های بانکی باشد. دلیل آن هم این است که وام‌دهنده، با اعطای فوری وام و عدم تقاضای ضامن، ریسک بزرگ‌تری را قبول کرده که لازمه آن سود بیشتر است.
وام با ضمانت سیمکارت

سوالات و جواب‌هاب رایج درباره وام سیمکارت وامینو

اگر برای گرفتن وام سیمکارت از وامینو قانع شده‌اید، سوالات و جواب‌های زیر می‌توانند به شما کمک کنند تا با ذهن بازتر و آگاه‌تری، در این راه گام بردارید.

بله. وام روی سیمکارت یک فرآیند کاملا قانونی است که توسط برخی از موسسه‌های مالی و اعتباری انجام می‌شود. در تمامی موارد، در رهن قراردادن سند و قرارداد ذیل آن، در محضر انجام می‌شود تا خیال وام‌گیرنده از امنیت سیم کارت و روند قانونی آن راحت باشد.

وام دریافتی روی سیم کارت ۸۰ تا ۹۰ درصد مبلغ آن است. هرچه سیم کارت شما گران‌تر باشد، مبلغ دریافتی وام نیز بیشتر است. بنابراین نمی‌توان یک مبلغ واحد برای وام سیم کارت در نظر گرفت. با این حال لازم است به این نکته توجه داشته باشید که حداقل ارزش سیمکارت لازم است ۱۵۰ میلیون باشد؛ به‌همین دلیل نیز حداقل وام به حدود ۱۳۵ میلیون تومان محدود می‌شود.

این مبلغ ممکن است در طول زمان تغییر کند، به‌همین دلیل نیز لازم است قبل از اقدام برای گرفتن وام سیمکارت، این سوال را از کارشناسان ما بپرسید.

این نوع وام فوری برای افرادی مناسب است که نیاز مبرم و سریع به پول نقد دارند و نمی‌توانند برای دریافت وام روی بانک حساب کنند. افرادی که ضامن معتبری ندارند و یا حساب ودیعه‌گذاری برای دریافت وام بانکی ندارند، به‌راحتی می‌توانند با ارائه چک، از خدمات وام سیمکارت استفاده کنند.

سوالات متداول وام روی سیمکارت